Oszukani 2019

Hejt Kaczyńskiego wymierzony w brata
w kontekście wyborów 2019.
Może zdecydować włos.

Dobrze byłoby przeprowadzić wybory 2019 w otoczeniu wyczyszczonego pola z głównego źródła podziału i wrogości, czyli zbrodni jako przyczyny śmierci Prezydenta RP.

Co może zrobić czwarta władza w kwestii uszczuplenia części elektoratu PiS-u. Paliwem do zmian preferencji wyborczych mogą być ujawnione nieznane dowody winy Kaczyńskiego, sprawcy największego podziału społecznego. Są nimi dowody przypisania pilotom celowego doprowadzenia do katastrofy czyli zbrodni jako przyczyny śmierci brata i zamachu jako przyczyny katastrofy.

Grupa oszukanych wyznawców pseudo religii to grupa około 2-3 milionów. Nie wszyscy może zmienią preferencje, ale jakaś część może odwrócić się od PiS-u z powodu ujawnienia sześciu fałszerstw Kaczyńskiego i jego ekspertów, stanowiących podstawę wykreowania mitu męczeństwa brata. 

Upublicznienie przez opiniotwórcze podmioty dowodów stworzenia i rozpowszechniania nieprawdy o sposobie śmierci własnego brata dla osiągnięcia korzyści polityczny, może spowodować pozyskanie głosów, które mogą okazać się głosami na wagę złota, przy możliwym braku faworyta.

Konstruktywna propozycja dla mediów

Przedstawiam kilka przykładów przystosowania materiału dowodowego z akt prokuratury na potrzeby upublicznienia przestępstw Kaczyńskiego i jego ekspertów. Przygotowałem kilka projektów z przykładani. Są to tylko przykłady, które powinni uszlachetnić profesjonalni dziennikarze.

Projekty w wersji PDF kliknij tu


Pełny materiał dowodowy. Wszystkie raporty oraz prezentacja MON (link) dostępne są w zakładce „Dowody„.
Kliknij tu

Na początek witryny kliknij tu