oszukani stare

zamiast hektarów bełkotu smoleńskiego
dowody na wszystko

Mistyfikacja Kaczyńskiego w kontekście wyborów 2019.
Może zdecydować włos.

Dobrze byłoby przeprowadzić wybory 2019 w otoczeniu wyczyszczonego pola z głównego źródła podziału i wrogości – mistyfikacji dotyczącej zbrodni jako przyczyny śmierci Prezydenta RP.

Co może zrobić czwarta władza w kwestii uszczuplenia części elektoratu PiS-u. Paliwem do zmian preferencji wyborczych mogą być ujawnione w moim cyklu w pięciu częściach nieznane dowody winy Kaczyńskiego, sprawcy największego podziału społecznego. Są nimi dowody przypisania pilotom celowego doprowadzenia do katastrofy czyli zbrodni jako przyczyny śmierci brata i zamachu jako przyczyny katastrofy.

Dowody monstrualnej mistyfikacji i oszukani

Grupa oszukanych wyznawców pseudo religii to grupa około 2-3 milionów. Nie wszyscy zmienią preferencje, ale jakaś część może odwrócić się od PiS-u z powodu ujawnienia sześciu fałszerstw Kaczyńskiego i jego ekspertów.

Upublicznienie przez opiniotwórcze podmioty dowodów stworzenia i rozpowszechniania nieprawdy o sposobie śmierci własnego brata dla osiągnięcia korzyści polityczny, może spowodować pozyskanie głosów, które mogą okazać się głosami na wagę złota, przy możliwym braku faworyta.

Konstruktywna propozycja dla mediów

Przedstawiam kilka przykładów przystosowania materiału dowodowego z akt prokuratury na potrzeby upublicznienia przestępstw Kaczyńskiego i jego ekspertów. Kilka projektów z przykładani, które powinny zostać uszlachetnione przez profesjonalnych dziennikarzy. Mogą skutecznie ujawnić mroczną tajemnicę Kaczyńskiego.

Zaniechanie upublicznienia dowodów przestępstwa Kaczyńskiego, zignorowanie dowodów mistyfikacji i zatajenie dowodów oszukania milionów, będzie nosić znamiona sabotażu wyborczego w sytuacji dramatycznych wyborów w jakich przejdzie nam uczestniczyć w 2019 roku!!

 


Projekty w wersji PDF kliknij tu


Gazeta Wyborcza fake news w sprawie Katastrofy
kliknij tu

Pełny materiał dowodowy. Wszystkie raporty oraz prezentacja MON (link) dostępne są w zakładce „Dowody„.
Kliknij tu