Fałszerstwo sprawców z MON

Filmowa wersja zawiadomienia prokuratury Krajowej.

Wersja filmowa ma przybliżyć jedne z wielu fałszerstw, które stały się źródłem największego podziału Polaków. Dla zrozumienia fałszerstw nie będzie potrzebne jakiekolwiek wykształcenie. Jeden prosty dowód zrozumiały dla laika obciąża sprawców z podkomisji MON. Dowodem tym są przycięte drzewa na torze lotu. Powstały podczas zetknięcia z nimi samolotu lecącego kilka metrów nad ziemią z szybkością 280 km/godz.

Ostatnie 6 sekund lotu. 12 drzew z którymi zderzył się Tu-154

Przycięte i złamane drzewa świadczą spójnie o położeniu samolotu w przestrzeni tuż przed odcięciem skrzydła i po odcięciu. Równo poprzycinane gałęzie pod narastającym kątem dowodzą obrotu „na plecy” po odcięciu skrzydła.

Ślad pozostawiony na drzewach, utrwalony w postaci złamanych drzew i przyciętych gałęzi jest jak „odcisk palca katastrofy”. Świadczy o niekontrolowanym przebiegu lotu po odcięciu skrzydła. Dowodzi utraty kontroli nad samolotem przez pilotów. Potwierdza  prawidłową ocenę Komisji Państwowej (Millera) opisującą bezpośrednią przyczynę katastrofy.

Przycięte drzewa wykluczają każdą inną wersję trajektorii lotu w ostatnich sześciu sekundach lotu. Dowodzą sfałszowania bezpośredniej przyczyny katastrofy. Rozstrzygają tym samym jednoznacznie i definitywnie spór w sprawie dwóch wersji katastrofy. Wykluczają zbrodnię jako bezpośrednią przyczynę katastrofy.

Jeden prosty dowód – przycięte i złamane drzewa – podważają wersję z wybuchami rozpowszechnianą w środkach masowej komunikacji w publikacjach sprawców.  Fałszerstwo bezpośredniej przyczyny katastrofy łatwo prześledzić w poniższej filmowej wersji uzasadnienia zawiadomienia prokuratury.

Filmowa wersja zawiadomienia Prokuratury Krajowej.

Sprawcy sfałszowania bezpośredniej przyczyny katastrofy nie działali w próżni. W przygotowaniu kolejne wpisy z dowodami ujawniającymi kulisy, inspiracje i motywy sprawców po dwóch stronach muru smoleńskiego. Na ujawnienie oczekują kolejne czyny obciążające sprawców po dwóch stronach muru smoleńskiego.

  • Strefa zbrodni – strona z raportu sprawców do pobrania tu
  • Strona z opisem odcięcia skrzydła wybuchami do pobrania tu
  • Raport Komitetu Naukowego Konferencji Smoleńskiej ze dokładnym opisem przebiegu zbrodni z wybuchami – rozdział 5 Raportu sprawców pt. „Rzeczywisty Przebieg Katastrofy” do pobrania tu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *